Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi, 8:00 - 19:00

İletişim

0850 346 63 43

E-Posta

satis@petrosa.com.tr

 
Beton Üretiminde Kullanılan Ayırıcı Yağlar
PRIMUS Serisi
İyi yapıştırma gücüne ve çok iyi ayrılma özelliklerine sahiptirler. Beton karışımı ve taşıyıcı ekipmanların betona yapışmasını önlemek ve korozyondan korunmasını sağlamak için koruyucu olarak kullanılırlar. Otomatik ekipmanlarda kullanılabilir.
FORMENAL Serisi
Beton karışımı ve taşıyıcı ekipmanların betona yapışmasını önlemek ve korozyondan korunmasını sağlamak için koruyucu olarak kullanılırlar. Formenal MS-EDF aktif maddeler içeren, düşük viskoziteli, mineral yağ fraksiyonu bazlıdır. İyi yapıştırma gücüne ve çok iyi ayrılma özelliklerine sahiptirler.
BETONAL Serisi
Suyla emülsiyon oluşturularak kullanılan bir ayırma ajanlarıdır. Betonun, plastik kaplı ve ağaç şekillendirme kalıplarında döküm operasyonları ve genellikle bu tarz şekillendirici kalıplarda şekillendirme operasyonlarında uygulanırlar. Ayrıca, yol inşaat aşamalarındaki asfaltın; tüm makina ve ekipmanlara yapışmasını önlemek amacıyla ayırma ajanı olarak da kullanılırlar.
FORMENAL WGK Serisi
Beton boru, şaft çemberleri, kontrol şaftları, kaldırım taşları, içi tellerle sağlamlaştırılmış beton yataklı vagonların üretimi için kullanılan biçimlendirme ve ayırma ajanlarıdır. Aktif bileşenler eklenmiş yüksek rafine karbonhidroksitlerin karışımından oluşurlar. İyi yapışma gücüne ve çok iyi ayrılma özelliklerine sahiptirler. Ürün birikme yapmaz, emülsiyonlanmaz ve gözenekli bir yapı oluşturmazlar.
MOULD OIL CO Serisi
MOULD OIL Serisi, prefabrik beton eleman üretiminde kullanılan çelik ve tahta kalıplar için geliştirilmiştir. Betonun kalıba yapışmasını önler, yüzeyin düzgün ve pürüzsüz olmasını sağlar. Kalıpları korozyon ve paslanmaya karşı korur.
Özellikleri: 
- Beton üzerinde leke bırakmaz
- Kalıpların sökülmesini kolaylaştırır 
- Kalıpları pas ve korozyona karşı korur, 
- Kalıpların kullanım sürelerini uzatır.