Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi, 8:00 - 19:00

İletişim

0850 346 63 43

E-Posta

satis@petrosa.com.tr

 
Korozyon Önleyici Yağlar
ISOTECT Serisi
Yüksek etkili pas önleyicilerdir. Deniz aşırı sevkiyatlarda, havacılık ve uzay sanayinde uygulamaları başarıyla kanıtlanmıştır. Lak (cila), mum veya yağ şekillerinde bulunan tipleri mevcuttur. Daldırma metoduyla, fırça ile sürülerek veya püskürtülerek oda sıcaklığında uygulanırlar. Uzun süreli korozyon koruma sağlarlar.
 
Suyu Uzaklaştıran Korozyon Önleyiciler
DEWATER Serisi
Çeşitli film kalınlıkları sağlayan, su uzaklaştırıcı özelliği olan pas önleyicilerdir. Dewatering Fluid olarak adlandırılan suyla temas eden metal yüzeyleri korozyondan korumak için kullanılan hidrofob yapıdadırlar. Dewater Serisi kimyasal olarak, polar aktif maddeleri sayesinde suyu/nemi metal yüzeyinden uzaklaştırarak suyla yer değiştirir ve metal yüzey üzerinde mum, yağ veya lak halinde koruyucu bir tabaka oluştururlar.
 
Suyla Karışabilen Korozyon Önleyiciler
ISOTECT E Serisi
Yüksek sıcaklıklarda bile dengeli emülsiyonlar oluşturan, suyla karışabilen, korozyon önleyici konsantrelerdir. Suyun buharlaşmasından sonra, bu emülsiyonlar parça yüzeyinde kesintisiz, sağlam ve koruyucu bir örtü tabakası bırakırlar.
AQUAPLUS Serisi
Düşük konsantrasyonlarda bile etkili olan, suda çözünebilen, sentetik korozyon önleyicilerdir. Atık su arıtma tesislerinde, soğutma kulesi sularında, vb. kullanılabilirler. Bakteri oluşumuna karşı etkilidirler. Renkli metallerle kullanılabilirler.
 
Özel Ürünler
KORROSOLV
Paslanmış vidaların, somunların, monte edilmiş parçaların süratle gevşetilip çıkartılabilmesi için mükemmel nüfuz özelliklerine sahip olduğu kanıtlanmış olan yağlardır. KORROSOLV pas önleyiciler, korozyona karşı sürekli koruma sağlarlar.