Çalışma Saatleri

P.tesi - C.tesi, 8:00 - 19:00

İletişim

0850 346 63 43

E-Posta

satis@petrosa.com.tr

 
Tissue Üretimi İçin Krepleme Kimyasalları
 
COTAC H Serisi
COTAC C Serisi
COTAC P Serisi
COTAC H Serisi, yankee silindir için polimer karışımından oluşan kaplama malzemeleridir, her çeşit malzeme için kullanılabilir. 
COTAC H Serisi, Yankee silindirindeki çalışma sıcaklığı ile koruyucu, sağlam, lekesiz ve yapışkan bir polimer tabakası oluştururlar. Böylece kağıt dokusu sağlam bir şekilde silindir yüzeyine yapışır. Her tip kağıt hamuru ve atık kağıt kaliteleri için kullanılabilen tipleri mevcuttur.
COTAC C ve P Serisi, fosfat ve polimer yapıda çeşitleri olan modifiye edici ürünlerdir. RELEASE AGENT ve COTAC kaplama ürünleriyle birlikte kaplamayı kontrol etmek amacıyla, Yankee yüzeyine direkt olarak püskürtülerek kullanılırlar. Her tip kağıt hamuru ve atık kağıt kaliteleri için kullanılabilen tipleri mevcuttur.
COTAC Serisi kaplama kimyasallarının çeşidi ve dozajlarının değiştirilmesiyle kağıtta kalınlık, uzunluk, dayanıklılık ve çalışma karakteristikleri ayarlanabilmektedir.
COTAC Serisi, Gıda Maddeleri ve Tüketim Malları tüzüğüne uygun ürünler içermektedir. BfR (Alman Sağlık Kanunu) ve FDA onaylı ürünler için lütfen firmamızdan teknik bilgi alınız.